ז'בוטינסקי 1, רמת גן

ניקוי חלונות בסנפלינג

זקוקים לעבודת ניקיון לחלונות החיצוניים בבניין רב הקומות שלכם? במאמר הבא נפרוס בפניכם את כל מה שעליכם לדעת לפני שאתם מזמינים שירות ניקוי חלונות בסנפלינג. יש לענות על כמה שאלות מרכזיות. ביניהן, איך סנפלינג משמש לביצוע עבודות ניקיון, ואילו עבודות בגובה ניתן לבצע עם סנפלינג?

ציוד סנפלינג אמנם לרוב יתקשר לאדם הממוצע בתור ציוד שנועד לביצוע ספורט אקסטרים ממצוקים ומפלים. ואולם, שימוש נפוץ שלו הוא בביצוע עבודות בגובה. אחד התחומים המרכזיים לביצוע עבודות בגובה הוא כאמור ניקיון של קירות חיצוניים וחלונות. ציוד הסנפלינג מנגיש את הגישה לחלונות לא נגישים ומאפשר להגיע אליהם.

באמצעות הסנפלינג ניתן להבריק את החלונות ולמרק אותם. בכך תשדרגו את המראה החיצוני ותסלקו את האבק שמצטבר באופן טבעי. בשל המורכבות של טכניקת העבודה בשביל ניקוי חלונות בסנפלינג כדאי לשכור את השירותים רק של חברה מנוסה ולברר שהעובדים בעלי רישיון לבצע עבודות בגובה.

למה חשוב לשים לב כשמזמינים ניקוי חלונות בסנפלינג?

כדי להשיג רמת יעילות מירבית בביצוע עבודות סנפלינג ולקבל נגישות מירבית, יש להשתמש במערכת חבלים כפולה. מערכת חבלים כפולה מאפשרת לחבר שני קצוות של חבלים למתקן המכונה עגינה הנדסית. מתקן זה מאפשר מלבד נגישות מוגברת גם בטיחות בירידה ומאפשר אבטחה עצמית.

האבטחה העצמית מעניקה לעובד הניקיון את היכולת לרדת ולעלות בהתאם לרצונו. היא כאמור מאפשרת נגישות רבה גם למקומות פחות נוחים לגישה, כמו קצות החלונות, וגם ניתן באמצעותה להוריד את הלחץ על הירכיים, דבר שמשפר את איכות העבודה.

בנוסף, ציוד סנפלינג לניקוי חלונות מהודק לכסא בצורה בטוחה. חיבור מאובטח מאפשר שסביבת העבודה תישאר בטוחה לעובדים, לעוברים והשבים, ולמי ששוהה בבניין.

אילו עוד יתרונות יש לניקוי חלונות באמצעות ציוד סנפלינג?

כאמור המטרה המרכזית לשמה שוכרים שירות ניקיון באמצעות ציוד סנפלינג היא למען ניקוי חלונות. בנוסף על כך, ניתן לנקות את המסגרות של החלונות, לנקות חיפוי אלומיניום ולהסיר צואת ציפורים ועטלפים. רק ציוד סנפלינג מאפשר מצד אחד מהירות ויעילות, ומצד שני מאפשר בטיחות מירבית. מדובר בשיטה הכי משתלמת מכל הבחינות.

ניתן להשתמש בציוד סנפלינג לצורך ניקוי חלונות בכל סוגי הבניינים. בדרך כלל לא מדובר בשירות שנלקח בידי אנשים פרטיים. לכן השירות נפוץ יותר במוסדות ציבוריים, כמו בתי ספר, בבנייני משרדים או בבנייני יוקרה. הכי חשוב, כפי שציינו, הוא לבדוק שהחברה שאיתה אתם מתקשרים הינה חברה בעלת שם ושניתן לסמוך עליה. חברה שתציב את הבטיחות במקום הראשון הן לעובדיה, הן לעוברים והשבים.

בסופו של יום, מדובר בשירות המשתלם ביותר, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים וציבוריים. הדרך היעילה ביותר לביצוע ניקיון לחלונות כיום היא דרך סנפלינג. מבחינת לקוחות, בהחלט עדיף שישלמו למומחים מקצועניים שמכירים את העבודה מאשר שינסו בעצמם לנקות את החלונות. דבר שעלול להוביל לסיכון לכל הפחות, ובמקרה הרע, חס וחלילה, גם לתאונות שיובילו לאסון.

לכן מאוד חשוב להימנע מכך ובמקרים כאלו של פוטנציאל סכנה רציני להשקיע כסף בשירות של חברה חיצונית. עדיף לשלם, מאשר להסתכן. מעבר לכך שהדבר יכול להיות מאוד מסוכן, עדיף להשאיר את העבודה למי שמנוסה בכך וביצע את עבודת הניקיון לחלונות גבוהים באמצעות סנפלינג עשרות פעמים. כך, תהיו בטוחים שבסיום הניקיון לא ישארו כתמים ואבנית שיגרמו לעבודה להיות לשווא בנוסף על הסיכון.

ההמלצה שלנו, אל תחסכו במקרה הזה. אם כבר החלטתם לנקות חלונות לא נגישים - עשו זאת באמצעות אנשי מקצוע שניתן לסמוך עליהם.

עבודות בגובה ברמה הגבוהה ביותר

חברתנו מתמחה מזה 10 שנים במתן פתרונות יעילים לכל סוגי העבודה בגובה באמצעות שיטות מגוונות החל מבמות הרמה ופיגומים מכאניים ועד לגלישת מעטפת מבנה "סנפלינג".

מאמרים נוספים