ז'בוטינסקי 1, רמת גן

התקנת שלטים בגובה

כאשר אנו מדברים על התקנת שלטים בגובה אנחנו למעשה מדברים על עבודה מורכבת אשר מלווה בסכנות רבות ושונות. עקב כך חשוב לבחור באיש מקצוע איכותי ובעל ניסיון אשר יבצע את התקנת השלט תוך כדי שמירה על התקנות הקבועות בחוק.

על מנת להתקין שלט במקום גבוה, יש צורך בציוד מתאים לכך, בין הציוד בו נעשה שימוש להתקנת שלטים בגובה ניתן למצוא: במת הרמה, מנוף סל, פיגום זקפים, ציוד סנפלינג וכו.

כאשר אתם מתכננים התקנה של שלט בגובה, חשוב מאוד לדעת מה עתיד להיות המיקום המדויק של השלט, מיקומו של השלט צריך להיות בנקודה בה ניתן לראות אותו מכמה שיותר מקומות וכמה שיותר ברור.

נקודות חשובות בעת בחירת איש מקצוע

ישנן מספר נקודות חשובות אשר מומלץ להתייחס אליהן בעת בחירת איש מקצוע אשר יבצע את התקנת השלט שלכם.

  • ניסיון ומקצועיות - אחת הנקודות החשובות ביותר בעת בחירת איש מקצוע להתקנת שלט בגובה היא רמת המקצועיות שלו וכמות הניסיון שיש לו. חשוב לבחור באיש מקצוע בעלת ידע רב ככל האפשר בתחום, איש מקצוע בעל ביקורות טובות אשר מספק שירות איכותי ומקצועי. אל תתביישו לשאול את איש המקצוע על כמות הניסיון שלו בתחום התקנת השלטים. ככל שאיש המקצוע בו תבחרו יהיה מקצועי יותר כך השלט שלכם יותקן בצורה איכותית יותר.
  • איש מקצוע בעל רישיון - נקודה נוספת וחשובה מאוד היא הרישיון של איש המקצוע בו אתם בוחרים. עליכם לשים לב כי אתם בוחרים באיש מקצוע בעל רישיון תקף וחוקי, זאת מכיוון שלא כל אדם בעל ציוד סנפלינג או כל אדם אשר יודע לבצע סנפלינג, רשאי להתקין שלטים בגובה. על מנת לבצע טיפוסי סנפלינג וכדי להתקין שלטים בגובה, יש להחזיק ברישיון המתאים לכך ולעמוד בכל התקנים הקבועים בחוק של מדינת ישראל.
  • ציוד מתקדם - מומלץ לבחור באיש מקצוע בעל ציוד מתקדם ואיכותי, ככל שהציוד איתו יעבוד איש המקצוע יהיה מתקדם יותר, כך השלט שלכם יותקן בצורה איכותית יותר.