ז'בוטינסקי 1, רמת גן

איטום גגות

חלק גדול מן האוכלוסייה נוטה לא לייחס חשיבות לאיטום גגות, חשוב להבין כי איטום גגות הוא שירות חשוב מאוד אשר מטרתו היא למנוע סיטואציות בהן אנו חווים דליפות מן הגג בימי החורף הגשומים.

אם אתם היום חשבתם שאין פתרון לבעיית הדליפות אשר נפוצה במיוחד בעונת החורף, תנו לנו לחדש לכם, יש פתרון והוא גם פשוט וקל.

כדי למנוע מצבים של דליפות במהלך עונת החורף כל מה שעליכם לעשות הוא לבצע איטום לגג הבית שלכם באמצעות שימוש בחומרי איטום בעלי עמידות גבוהה לגשם וליתר התופעות של עונת החורף. ישנה חשיבות רבה לביצוע פעולת איטום גגות על ידי איש מקצוע איכותי ומקצועי, עבודה איכותית ומקצועית תגרום לכך שאיטום הגג יחזיק מעמד לאורך זמן רב.

בהמשך המאמר תוכלו למצוא מידע רלוונטי וחיוני בכל הנוגע לאיטום גגות.

נקודות חשובות לפני ביצוע איטום גגות

ישנן מספר נקודות חשובות אשר יש להתייחס אליהן לפני ביצוע האיטום לגג של הבית שלכם.

  • איטום הגג במועד נכון - אין צורך לחכות עד לרגע בו תרגישו טיפות אשר זולגות על הראש שלכם בזמן שאתם צופים בטלוויזיה בחדר השינה שלכם. במהלך עונת החורף עולה הביקוש לשירות של איטום גגות, וכך גם המחיר. אנו ממליצים לכם להזמין את השירות של איטום גגות כבר במהלך עונת הקיץ או הסתיו, באופן הזה אתם תחסכו לעצמכם כסף ובעיות שיכולות לנבוע מחוסר איטום של הגג.
  • הכנת הגג לעבודות איטום - לא משנה באיזה חברה של איטום גגות בחרתם ולא משנה מהי שיטת האיטום בה ישתמש איש המקצוע כדי לאטום את הגג של הבית שלכם, כאשר זה נוגע לאיטום גגות החלק החשוב ביותר בתהליך הוא הכנה נכונה של הגג לעבודות איטום. הכנת הגג לעבודות איטום כוללת ניקוי מלא של הגג ושל השאריות של עבודת האיטום הקודמת, יש להרים את כל הדודים הקיימים על הגג, כמו כן יש להרים את כל המרבים ואת כל המזגנים אשר קיימים על הגג. שימו לב כי איש המקצוע בו בחרתם מתייחס לשלב זה ברצינות יתרה.