ז'בוטינסקי 1, רמת גן

ניקוי חלונות בסנפלינג

במהלך השנים האחרונות ניקוי חלונות בסנפלינג הפך להיות דרך פופולרית מאוד לניקוי חלונות. שיטת ניקוי חלונות בסנפלינג מספקת מענה מהיר ואיכותי.

במהלך שיטת הסנפלינג איש המקצוע מתחבר לחבלי גלישה אשר באמצעותם הוא יוכל להגיע לכל נקודה ונקודה על גבי הבניין בה יש צורך בביצוע של ניקיון. בחלק גדול מן המקרים תהליך הניקיון מתחיל מהקומה הגבוהה ביותר של הבניין ועד לקומה הנמוכה ביותר של הבניין.

כל כמה זמן יש לבצע ניקוי חלונות לבניין?

אחת הנקודות החשובות ביותר כשזה נוגע לתחזוקת בניין היא הצורך בניקיון שוטף של חלונות הבניין על מנת לשמור על האסתטיות ועל החזות הייצוגית של אותו בניין. כמו כן, אנשים רבים נוטים להזמין שירות של ניקוי חלונות בסנפלינג לאחר סיום של עבודת בנייה, עקב שאריות של חומרי הבנייה ושל יתר החומרים אשר לקחו חלק בתהליך הבנייה, יש צורך בביצוע של ניקיון מלא ויסודי תוך כדי שימוש בחומרים מיוחדים לניקוי ותוך כדי שימוש בכלי ניקיון אשר מתאימים לגירוד והסרה של כתמים קשים הנמצאים על חלונות הבניין.

למי פונים לקבלת שירות זה?

 לא כל חברה אשר מתעסקת בניקיון ובפוליש בהכרח מתעסקת בניקוי של חלונות בגובה. מדובר בנושא ספציפי מאוד בתחום הניקיון ולא כל חברה בוחרת לתת שירות בנושא זה.

הסיבה לכך היא שעבודות של ניקוי חלונות בגובה דורשות ברוב המוחלט של המקרים אישורים מיוחדים לעובדים, כמו כן נדרש גם ניסיון בעבודה עם ציוד מיוחד אשר באמצעותו ניתן לבצע עבודות בגובה.

בשל כך, חשוב מאוד לוודא שחברת הניקיון בה בחרתם אכן מתמחה בנושא של ניקוי חלונות בגובה, חשוב לבדוק גם שהחברה היא בעלת ניסיון בנושא זה.

ככל שהחברה בה תבחרו תהיה בעלת ניסיון רב יותר, כך עבודת הניקיון תהיה איכותית יותר ויסודית יותר.

שירות של ניקוי חלונות מתאים לכל סוג של בניין - מרבית העבודות של ניקוי חלונות נעשות על גבי בניינים גבוהים של משרדים, אך ניתן להזמין שירות של ניקוי חלונות בגובה גם לבניינים רגילים.