איטום גגות איכותי ומקצועי

זה תסריט קבוע, מתסכל וידוע מראש שרבים מהישראלים חווים אותו בכל חורף מחדש: בכל מערכת חורפית מתגלים סימני רטיבות, עובש ונזילות באופן כמעט מידי לאחר הגשמים. לאחר כמה שבועות כבר ניתקל בקילופים בקירות ובתקרת הבית, שינויי צבע וסדקים גדולים יותר. אם גם אתם חווים את הבעיות האלו, ככל הנראה שאתם זקוקים לאיטום מחדש של גג הבית.

איטום גגות

במהלך השנים, השיטות והטכנולוגיות לאיטום הגג מפני גשמים, ברד, שלג ומשקעים נוספים הלכו והשתכללו. כיום כולם נהנים מבית יבש ונעים גם במהלך מערכת גשמים סוערת, הודות לקדמה הטכנולוגית. לצערנו, ישנם מקרים בהם איטום הגג נעשה באופן רשלני, לא מקצועי או לא מתאים לסוג הגג, והתוצאה – כמעט תמיד – תהיה צפויה מראש: רטיבות וסדקים ובמקרים חומרים גם נזילות ועובש.

אז למה זה קורה?

כאמור, כאשר מלאכת האיטום נעשתה באופן לא מקצועי או לא מתאים – ככל הנראה שתסבלו מרטיבות. אך איך נראה איטום "לא מתאים"? מה זה אומר "לא מקצועי?"

הסיבה הראשונה היא הדבקה לא מקצועית של יריעות האיטום – יריעות איטום המודבקות באופן חובבני, ללא ריתוך, עם מרווחים גדולים מדי ושימוש חובבני בפריימר (למשל, כאשר לא חיכו 24 שעות מעת התזת הפריימר ועד הדבקת היריעות)

בכל גג בניין או בית יש צורך לבנות מערכת שיפועים שתפקידה יהיה לנקז את המים הנאספים מהגשמים אל נקודה מסוימת, שם הם יירדו דרך המרזב עד לקרקע. במקרים מסוימים השיפועים לא מתאימים ומי הגשמים נאספים ועומדים בגג. כאשר המים עומדים למשך תקופת זמן מסוימת, בסופו של דבר הם יחדרו את האיטום ויחלחלו פנימה.

אז מה עושים?

כדי להנות מחורף יבש, חם ושקט עליכם לאטום את הגג שלכם – פעם אחת ולתמיד – באופן מקצועי, יעיל וללא פשרות. למעשה, לא תמיד יש הכרח לבצע איטום על ידי איש מקצוע – ישראלים רבים בוחרים לבצע את מלאכת האיטום בעצמם, והדבר אכן אפשרי. כדי לבצע מלאכת איטום לגג שלכם באופן עצמאי, עליכם להכיר את מגוון חומרי ושיטות האיטום האפשריים ולהתאים אותם לגג שלכם ולאזור המגורים שלכם. עליכם ללמוד את היתרונות והחסרונות של כל חומר ואת הדרכים המומלצות לעבוד איתם.

הפיתרון המומלץ ביותר יהיה לשכור את שירותיו של קבלן איטום מקצועי ואמין שיבצע את עבודת האיטום על הצד הטוב ביותר, תוך ניסיון וידע. קבלן שיכיר את כלל החומרים, השיטות והטכניקות הקיימות, שיידע להתאים את חומרי האיטום השונים לסגנון הבנייה ויבצע מלאכת איטום מתוך שיקול דעת מקצועי ובהתאם לתנאים, לשטח לצרכים ולתקציב שלכם.

א.מ פתרונות גובה בע"מ מבצעת את כלל עבודות האיטום באופן מקצועי, תוך ירידה לפרטים הקטנים ומתודת עבודה בלתי מתפשרת. כבר למעלה מעשור שאנו מעניקים שירות למגזר הפרטי, התעשייתי והעסקי תוך ניסיון רב ושירות אדיב. זקוקים לאיטום הגג? סובלים מרטיבות, סדקים ונזילות? נשמח לעמוד לשירותכם! לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני ללא עלות אנא צרו קשר בטלפון ונחזור אליכם בהקדם>>

תגיות
איטום אבן איטום בגובה איטום בסנפלינג איטום בצבע גמיש איטום מסגרת וספי חלון איטום מעטפת בניין איטום קיר חיצוני איטום קיר חיצוני בגובה איטום תפרים וחיבורים בטיחות ותקנות לעבודה בגובה הדבקת אריחים הידוק אבנים הרחקת יונים התקנת רשתות ליונים חדרים רטובים חידוש מעטפת בניין חיזוק אריחי חוץ חיזוק אריחים במרכז חיזוק אריחים בסנפלינג חיזוק אריחים בתל אביב חיזוקי שיש חיזוק מבנים חיזוק מבנים ישנים טיפול ותיקון קיר חיצוני בגובה נזילות כתוצאה ממי גשם ניקוי חלונות בבניינים גבוהים ניקוי חלונות בגובה ניקוי חלונות בסנפלינג סדקים ושברים בקיר חיצוני עבודה בגובה עובש וטחב בקירות פנים כתוצאה מרטיבות עיגון אריחים עיגון אריחים בגובה צביעת קיר חיצוני בסנפלינג קבלן הרחקת יונים קבלן ניקוי חלונות קיר חיצוני מתפורר רשתות ודוקרנים נגד יונים שחזור קיר חיצוני שיחזור מבנים שיקום בטון שיקום קיר חיצוני בגובה שירות מפני הרחקת יונים תיקון סדקים בקיר חיצוני תיקוני טיח בסנפלינג