הרחקת יונים

רבים מאיתנו ודאי נתקלו לא פעם ולא פעמיים במקרים של לכלוך וזוהמה כתוצאה משהות והתקבצות של יונים באזור מבנה מגוריו. דבר זה מתבטא בריחות לא נעימים, לכלוך ולשלשת ורעש בלתי פוסק ממעוף היונים,  חוויות לא נעימות בכלל אך רבים מאיתנו לא מודעים לכך שהדבר החמור יותר הוא עניין הבריאות של אותם אנשים החיים בצורה ממושכת וקבועה במבנים שאליהם חודרים ופולשים אותם יונים על בסיס קבוע וגורמים להצטברות חיידקים וטפילים העלולים לפגוע בילדים וקשישים ולגרום למחלות נוראיות. ישנם שיטות מגוונות על מנת להרחיק את אותם יונים מבלי לפגוע בהם כיוון שיונים מרחיקים ולא הורגים!

ישנם לא מעט אנשים שישמעו על שירות להרחקת יונים והמחשבה הראשונה שתעלה בראשם היא פעולות ריסוס והרג של חיה זו מחשבה שגויה ולא נכונה כיוון שכיום ישנם שיטות מגוונות אשר המטרה העיקרית שלהן תהיה למנוע מהיונים להכנס ולחדור אל שטח המחייה הפרטי שלנו ולקנן שם ללא שום פגיעה באותו ייצור חי שמקומו בטבע!

מהן השיטות הקיימות להרחקת יונים ?

כיום השיטות העיקריות להרחקה של יונים הינם רשתות ודוקרנים. שיטות אלה נועדו להווה מכשול לנתיב הכניסה של היונים אל אזור מגורינו.

את אמצעים אלו נפעיל במקומות הנפוצים שבהם נוטים היונים לרבוץ ולקנן: ספי חלונות , מסתורי כביסה, מרפסות, גג שירות וכו…

את הדוקרנים נתקין בעיקר במקומות ספציפיים ונקודתיים כמו אדן החלון, מעקות. את הרשתות  נתקין בחללים גדולים ובבניינים משותפים הסובלים מבעיה זו בקומות הטיפוסיות.

האם נוכל להרחיק יונים בשיטה עצמית ללא איש מקצוע?

הדבר אפשרי בהחלט אך תלוי בכמה פרמטרים שיש לקחת בחשבון משום שבמצבים מסוימים נאלץ להתקין את האמצעים להרחקת יונים במקומות גבוהים אשר יהיה קשה להגיע אליהם וישנו סיכון גדול מכיוון שמדובר בעבודה בגובה הדורשת שימוש בסולמות וציוד בטיחות לעבודה בגובה ולכן מי שאינו מיומן בעבודות מסוג זה מסכן את חייו, לכן מומלץ לתת לבעל מקצוע מיומן המתמחה בהרחקת יונים לבצע את העבודה על מנת שיוכל למצוא את הפתרון היעיל והנכון לאותו סוג בעיה ולקבל ממנו אחריות על ההתקנה והשירות אותו ביצע עבורנו.

חיפושים פופולאריים: קבלן הרחקת יונים, שירות הרחקת יונים, התקנת רשתות ליונים, התקנת דוקרנים נגד יונים, הרחקת יונים במרכז, הרחקת יונים בתל אביב, הרחקת יונים בבניינים משותפים, רשתות יונים בסנפליג, הרחקת יונים במבנים משותפים

תגיות
איטום אבן איטום בגובה איטום בסנפלינג איטום בצבע גמיש איטום מסגרת וספי חלון איטום מעטפת בניין איטום קיר חיצוני איטום קיר חיצוני בגובה איטום תפרים וחיבורים בטיחות ותקנות לעבודה בגובה הדבקת אריחים הידוק אבנים הרחקת יונים התקנת רשתות ליונים חדרים רטובים חידוש מעטפת בניין חיזוק אריחי חוץ חיזוק אריחים במרכז חיזוק אריחים בסנפלינג חיזוק אריחים בתל אביב חיזוקי שיש חיזוק מבנים חיזוק מבנים ישנים טיפול ותיקון קיר חיצוני בגובה נזילות כתוצאה ממי גשם ניקוי חלונות בבניינים גבוהים ניקוי חלונות בגובה ניקוי חלונות בסנפלינג סדקים ושברים בקיר חיצוני עבודה בגובה עובש וטחב בקירות פנים כתוצאה מרטיבות עיגון אריחים עיגון אריחים בגובה צביעת קיר חיצוני בסנפלינג קבלן הרחקת יונים קבלן ניקוי חלונות קיר חיצוני מתפורר רשתות ודוקרנים נגד יונים שחזור קיר חיצוני שיחזור מבנים שיקום בטון שיקום קיר חיצוני בגובה שירות מפני הרחקת יונים תיקון סדקים בקיר חיצוני תיקוני טיח בסנפלינג